zdjęcia z wesela, fotografie dzieci i rodziny

Polecany fotograf

2016-01-17 17:21

Każdy, kto już brał ślub, doskonale wie jak zasadniczy jest fachowy fotograf ślubny, który nie jest tylko „wyrobnikiem”, a osobą z pasją i doświadczeniem, która z miłością podchodzi do pracy i robienia zdjęć.

Tylko tak można osiągnąć zdjęcia, które nie będą wyciągane jedynie przy okazji uroczystości rodzinnych, natomiast będą mogły być dekoracja domku przez pełen rok wisząc honorowo na ścianie i przypominając te szczęśliwe momenty. Jak zatem szukać fotografika ślubnego, żeby go znaleźć? Czy każdy sposób jest dobry?

Pełno ogłoszeń!

Na słupach ogłoszeniowych, czy w lokalnej prasie oczywiście znajdziemy ogłoszenia zatytułowane „fotograf ślubny Katowice”, „fotografia ślubna Kraków”, czy dając za przykład „fotografia ślubna Bielsko”. Przed podjęciem jednak decyzji konieczne jest nie tylko ustalenie ceny usług i zakresu fotografowanych uroczystości, lecz głównie zdolności danego fotografa oraz jego pomysłu na sesję fotograficzną. Nawet najobszerniejsze doświadczenie w przypadku braku fantazji nie przyzwoli na zrobienie dobrych zdjęć ślubnych!

Na początek - portfolio!

Dobry fotograf ślubny powinien mieć rozbudowane portfolio, chociażby na własnej stronie internetowej, gdzie każda sesja ślubna winna być inna – koncepcje zdjęć mogą się co prawda powtarzać, jednakże nie powinien opierać się tylko i wyłącznie na wzorcach.

Na koniec, wyszukiwania wystrzałowego fotografa ślubnego należałoby zainicjować znacznie wcześniej – jest to niebagatelna decyzja, która może zaważyć na tym, czy będziemy mieli dobre zsunięcia z naszego mariażu, czy np.. nie będziemy mieli ich w żadnym wypadku!